Perspektywy właśnie ogłosiły ranking szkół- 2024. Technikum z Ożarowa otrzymało srebrną tarczę oznaczającą wysoki poziom nauczania w tej szkole przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych, świetne wyniki na maturze i egzaminach kwalifikacyjnych.

Tradycyjnie ta placówka utrzymuje wysoką jakość pracy z młodzieżą. Uczniowie Technikum Informatycznego, Technikum Mechatronicznego, Technikum Fotografii i Multimediów oraz Technikum Elektrycznego rozwijają swoje zainteresowania i zdobywają wiedzę w nowoczesnych pracowniach. By wzbogacić ofertę edukacyjną szkoła proponuje też innowacje edukacyjne z robotyki i reklamy.

Licealiści też mogą pochwalić się 100% zdawalnością na maturze i niezłymi wynikami. Ich działalność,  w ramach innowacji edukacyjnych z ratownictwa medycznego i kosmetologii i wizażu, znana jest w całym województwie.

Zespół Szkół w Ożarowie im. M. Skłodowskiej- Curie zachęca przyszłych uczniów szeroką ofertą kształcenia, dobrą jakością nauczania i pewnością zdobycia wykształcenia potrzebnego na obecnym rynku pracy.

Tags:

Comments are closed

Skip to content