finał2024

W dniach 18-20 kwietnia 2024roku w Jarosławiu odbył się finał OGÓLNOPOLSKI Olimpiady Innowacji Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce. W etapie centralnym wzięło udział 30 najlepszych z całej Polski w danej kategorii. Naszą szkołę i okręg świętokrzyski spośród szkół publicznych, reprezentowali uczniowie z klasy 3 technikum informatycznego: Patryk Stawiarski, Albert Jarocha, Michał Pietrzak. Uczniowie Ci wygrali eliminacje w okręgu świętokrzyskim, zajmując 3 pierwsze miejsca.
W trzy-dniowych zmaganiach konkursu, na które składała się część testowa i 3 zadania praktyczne, Komitet Główny Olimpiady wyłonił laureatów i finalistów.

Z wielką dumą informujemy, że PATRYK STAWIARSKI zdobył tytuł Finalisty Olimpiady.
Finalista jest zwolniony z egzaminu zawodowego w klasie 3 (inf.02) i w klasie 5 (inf.03).
Wszyscy nasi reprezentanci zdobyli tutuły „Młodego Innowatora” w Telekomunikacji i Informatyce.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Tags:

Comments are closed

Skip to content