FERIE Z WOT OD 15 STYCZNIA !

FERIE Z WOT OD 15 STYCZNIA !

WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ

„ZAWSZE GOTOWI, ZAWSZE BLISKO”

FERIE Z WOT OD 15 STYCZNIA !

Nie zwlekaj! Już dziś złóż wniosek.
Zostań terytorialsem.

termin szkolenia 15 – 30 stycznia

Atrakcyjne warunki finansowe (zał. ulotka).

WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ są piątym rodzajem Sił Zbrojnych RP. Ich celem jest obrona i wspieranie lokalnych społeczności. Służba w Wojskach Obrony Terytorialnej daje możliwości pogodzenia życia rodzinnego, pracy oraz nauki ze służbą wojskową. To formacja, w której możesz pozostać sobą.

CHCESZ ZOSTAĆ ŻOŁNIERZEM WOJSK OBRONY TERYTORIALNEJ ?

Zgłoś się do Wojskowej Komendy Uzupełnień w Sandomierzu, gdzie uzyskasz informacje                          o warunkach służby, zasadach naboru oraz niezbędnych wymaganiach jakie musisz spełnić lub skontaktuj się z rekruterem z WOT rekruterzy.terytorialsi.wp.mil.pl

Wniosek o powołanie do terytorialnej służby wojskowej można pobrać ze strony internetowej

www.wkusandomierz.wp.mil.pl

Szczegółowe informacje dotyczące terytorialnej służby wojskowej znajdują się na stronie internetowej Wojskowej Komendy Uzupełnień w Sandomierzu w zakładce: terytorialna służba wojskowa oraz pod nr telefonu: 261 514 842, 261 514 844.

Skip to content