paiball

Brzozy, liście, zasieki, drewniane osłony, a później ognisko to atmosfera jesiennego wyjazdu do Strefy 21 w miejscowości Świrna k. Ostrowca Świętokrzyskiego. Właśnie tam pojechali uczniowie I Technikum z wychowawcą i II ZSZ, by rozegrać pojedynki paintballowe.
8 listopada było dość chłodno i wietrznie, ale to nie zraziło uczniów. Może zmarznięci i zmęczeni, lecz zadowoleni wrócili do Ożarowa po rekreacji na polu bitwy na kolorowe kulki. Sprzęt był profesjonalny, ubrania stosowne, upór i zawziętość na każdym kroku. Rywalizacja między „niebieskimi” a „czerwonymi” miała charakter sportowy, chociaż nie zabrakło słów krytycznych wobec przeciwnej drużyny. W kilku rozegranych rundach zawodnicy wykazali się sprytem, celnością i przebiegłością. Wygrali „czerwoni”, dumnie krocząc ze zdobytą flagą. Później już tylko ognisko integracyjne, gorąca herbata i powrót do domu. Uczniowie planują kontynuację rozgrywek zimą lub na wiosnę. (FOTORELACJA)

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2019 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect