SUKCES NASZYCH RATOWNIKÓW
NA MISTRZOSTWACH Z PIERWSZEJ POMOCY
POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA

ratownicyA 2017

,,Ratownictwo medyczne” to prężnie działający od wielu lat kierunek w naszym Liceum Ogólnokształcącym. 15 kwietnia 2019 r. ,, młodzi ratownicy" z naszej szkoły brali udział w Rejonowych Mistrzostwach z Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża w Sandomierzu. Wystawiliśmy trzy drużyny. Dyrektor Marcin Stańczyk jest ze swoich ratowników niesamowicie dumny, bo wszystkie ekipy zostały nagrodzone i stanęły na podium, zajmując: I, II i III miejsce. To ogromny sukces, a drużyna, która zajęła I miejsce będzie reprezentować w maju powiat opatowski w etapie okręgowym Mistrzostw w Ostrowcu Świętokrzyskim. Starosta Opatowski Pan Tomasz Staniek, doceniając te sukcesy ufundował puchary, a władze powiatu sandomierskiego nagrody dla zwycięzców.

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 166 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2019 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect