"u Skłodowskiej"

DRUGI DZIEŃ TECHNIKALIÓW

W drugim dniu Technikaliów odwiedzili nas uczniowie z opiekunami z gimnazjów i szkół podstawowych z Ożarowa, Wilczyc, Pisar, Wojciechowic, Zawichostu, a także samodzielnie przyjechali uczniowie z Annopola. Zainteresowanie dniem otwartym było więc bardzo duże. Dzisiaj również odbyły się prezentacje i pokazy w pracowniach mechatronicznych, grafiki i aplikacji internetowych, systemów sieciowych, projektowania i programowania CAD/CAM, biologicznej i chemicznej. Szczególnie zainteresowani Branżową Szkołą uczniowie zwiedzili warsztaty szkolne. Obok kierunków technicznych (informatyk, mechatronik, elektryk) przedstawiona została oferta dla licealistów (wizaż i kosmetologia, ratownictwo medyczne, animacja turystyki i rekreacji, profil ekonomiczny). Młodzi ratownicy przygotowali kolejne pozoracje sytuacji wypadków i udzielania pierwszej pomocy. Czekamy na następne grupy uczniów. Zapoznajcie się z fotogalerią.

tech 2019 b.jpg