W dniu 25.01.2017 r. we wszystkich szkołach z naszego województwa została przeprowadzona akcja pn. "Świętokrzyski Dzień Siatkówki". W naszej szkole został zorganizowany turniej klasowy w piłkę siatkową do którego zgłosiły się cztery klasy: I ZSZ, I LO, II LO, i II Ti/Tm. Drużyny rywalizowały ze sobą systemem "każdy z każdym". Wszystkie zespoły rozegrały po 3 mecze do dwóch wygranych setów. Najlepszą drużyną okazała się klasa II LO, drugie miejsce zajęła II Ti/Tm, trzecie miejsce ZSZ, a miejsce czwarte przypadło klasie I LO. Celem projektu była promocja aktywności fizycznej wśród uczniów, propagowanie wybranych sportów oraz wspieranie i promowanie działalności szkół w zakresie rozwoju kultury fizycznej.

~ Kamil Krzeszowski

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2019 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect