PRACOWNIA MONTAŻU MASZYN I URZĄDZEŃ

Podczas zajęć w pracowni montażu uczniowie ZSZ poznają zasady, jakie obowiązują podczas demontażu i montażu maszyn i urządzeń. Zdobywają wiedzę potrzebną do naprawy i konserwacji maszyn, urządzeń i narzędzi, co przekłada się na wykonywanie prac z zakresu remontu maszyn, naprawy i konserwacji narzędzi ślusarskich oraz innych urządzeń.
Wyposażenie pracowni montażu obejmuje:
- 10 stanowisk ślusarskich,
- 2 duże stoły montażowe z prasą ręczną,
- gilotynę do cięcia blachy o grubości do 4 mm i szerokości 2000 mm,
- szlifierkę stołową do ostrzenia narzędzi,
- prasę hydrauliczną,
- wiertarkę promieniową WR50.

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2018 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect