SALA FITNESS


W dzisiejszych czasach każdy powinien wiedzieć, jak ważne dla utrzymania dobrej kondycji są ćwiczenia aerobowe – cardio. Bez względu na to, czy spalamy tkankę tłuszczową, budujemy masę mięśniową czy po prostu chcemy podnieść wydolność sercowo-naczyniową organizmu, musimy wykonywać ćwiczenia aerobowe.
Biorąc pod uwagę te spostrzeżenia, w szkole powstała sala cardio do ćwiczeń fitness. Przygotowano wiele maszyn do treningu aerobowego (bieżnie, rowerki, steppery, crosstrainery). Do dyspozycji ćwiczących oddane są również skakanki, piłki, gumy i obręcze rehabilitacyjne, hantle od 0,5kg wzwyż oraz wiele innych przyrządów do treningu fitness. Sala wyposażona jest w lustra, dzięki czemu ćwiczący mogą obserwować swoją sylwetkę w trakcie wykonywania ćwiczeń w celu dopracowania techniki ruchu.

 

facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2018 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect