Absolwenci Technikum Elektrycznego A w Ożarowie
Rok szkolny 1998/99
Wychowawca: mgr Maria Kubala-Merdalska

Adamska Dorota
Bańczerowski Marcin
Bąk Marek
Bidzińska Aldona
Bucior Sylwester
Cichocki Tomasz
Filipski Mariusz
Jazurek Piotr
Gruszka Marcin
Kania Rafał
Kaptur Tomasz
Kierszkowski Maciej
Kołtunowicz Tomasz
Konopna Dominik
Kontek Ilona
Kozieł Grzegorz
Krzeszowski Kamil
Mailnowski Grzegorz
Matyjasek Sylwester
Michalczyk Marcin
Mizera Wojciech
Nawrocki Michał
Pernak Marcin
Pietruszka Marcin
Podlodowski Sebastian
Połeć Krzysztof
Rak Mariusz
Rutkowski Tomasz
Sobieraj Arkadiusz
Stępień Paweł
Szczepaniak Paweł
Szpara Tomasz
Wojnarowska Eliza
Wychowański Michał

 

Absolwenci Technikum Elektrycznego B w Ożarowie
Rok szkolny 1998/99
Wychowawca: mgr Elżbieta Mendyk

Adamczyk Tomasz
Adamski Artur
Bogdański Rafał
Boroń Mariusz
Budkowski Karol
Cielecki Paweł
Domagała Adam
Drozd Dorota
Dygoń Maciej
Głazek Artur
Kąsiel Paweł
Kuszczyk Leszek
Mazur Jarosław
Mazur Piotr
Mianowski Tomasz
Mizierski Adam
Nowakowski Michał
Ożóg Łukasz
Pora Marcin
Przywara Krzysztof
Ptak Marcin
Salwa Marcin
Stępniewski Arkadiusz
Turbiasz Andrzej
Wąsik Łukasz
Wieczerzak Mariusz
Wójcik Mariusz
Wójcik Tomasz
Wydrzycki Grzegorz
Wzorek Tomasz
Zapalski Sławomir
Zimoląg Wojciech
Żądło Daniel

 

Absolwenci Technikum Elektrycznego C (TZ) w Ożarowie
Rok szkolny 1998/99
Wychowawca: mgr Marek Pękalski

Brodalka Leszek
Chołaj Marek
Czuba Mirosław
Ćmielewski Mariusz
Dąbrowski Grzegorz
Gajos Sebastian
Grudzień Jarosław
Jarosz Robert
Kaczmarski Konrad
Kaczmarzyk Hubert
Kukiełka Tomasz
Malec Sławomir
Michno Krzysztof
Niezgoda Mariusz
Ochędurski Grzegorz
Opałka Marcin
Otręba Marcin
Piechota Adam
Piesta Andrzej
Połeć Adam
Popielnicki Arkadiusz
Puławski Paweł
Sałata Mariusz
Siembida Mariusz
Wójcik Mariusz
Wróbel Radosław

 

Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej
Elektromechanik maszyn i urządzeń elektrycznych - A
Rok szkolny 1998/1999
Wychowawca: Wojciech Kielisz
 
Błaszczak Andrzej
Bownik Marcin
Chałupczak Piotr
Jedliński Łukasz
Kaczmarski Zdzisław
Kowalski Jarosław
Kuśmierczyk Marcin
Madej Paweł
Mroczek Marek
Myszka Krzysztof
Pacuła Przemysław
Pawlica Przemysław
Płowy Paweł
Reimus Eryk
Rzęsa Mariusz
Siejka Artur
Tarno Szymon
Witek Piotr
Wódz Mariusz
Wójcik Krzysztof
Wójcik Łukasz
 
 
Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej
Elektromechanik maszyn i urządzeń elektrycznych - B
Rok szkolny 1998/1999
Wychowawca: Jerzy Nowak
 
Barański Roman
Brzeziński Andrzej
Chałupczak Karol
Ciepielak Grzegrz
Czajkowski Sławomir
Gajda Jacek
Gajec Marcin
Główka Krzysztof
Gniaź Przemysław
Grzesik Łukasz
Grzesik Arkadiusz
Grzywna Dariusz
Hała Artur
Konecki Grzegorz
Musiński Sebastian
Nowak Daniel
Nowakowski Łukasz
Opałka Grzegorz
Pankiewicz Paweł
Pyszkowski Sławomir
Rzepka Rafał
Sobieraj Tomasz
Stan Krzysztof
Świątek Sławomir
Trela Damian
 
 
Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej
Ślusarz/spawacz
Rok szkolny 1998/1999
Wychowawca: Jerzy Starzomski
 
Bańka Piotr
Bidziński Grzegorz
Czyż Jarosław
Gilewski Arkadiusz
Gogół Paweł
Kawalec Adam
Kołacz Tomasz
Krawczyk Albert
Marczyk Marcin
Maruszczak Piotr
Papaj Dariusz
Prygiel Dariusz
Rachwał Marcin
Rojewski Marcin
Różalski Janusz
Stankiewicz Damian
Stawiarski Grzegorz
Śliwka Łukasz
Tańczyk Mariusz
Tereba Grzegorz
Wójcik Mariusz
Wójcikowski Tomasz
Zając Robert
Ziółkowski Krzysztof
 
 
Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej
Wielozawodowa
Rok szkolny 1998/1999
Wychowawca: Marian Kowal
 
Bawoł Aneta
Bąk Agnieszka
Bine Irena
Borowska Nina
Czajkowska Iwona
Dąbek Agnieszka
Foremniak Ewelina
Gagat Edyta
Kandyba Anna
Karwowska Monika
Kołodziejczyk Lidia
Mazur Anna
Nowak Magdalena
Pilecka Anita
Rysiak Arkadiusz
Rzepka Marcin
Szot Monika
Śliwka Anna
Wieczorek Marcin
Wójcik Tomasz
Ziętak Barbara
Życiński Paweł
facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2018 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect