Absolwenci Technikum Elektrycznego A w Ożarowie 
Rok szkolny 2000/01
Wychowawca: mgr Małgorzata Wawrzyńczak


Bednarz Erwin
Gawron Krzysztof
Gołąb Rafał
Jarocha Sylwester
Jagiełło Wojciech
Krechowiak Piotr
Krakowiak Maciej
Kaniewski Łukasz
Kwieciński Krzysztof
Kowalski Grzegorz
Kąsiel Marcin
Krzak Mariusz
Kobylarz Sławomir
Młynek Leszek
Nowak Łukasz
Nowiński Paweł
Niezgoda Krzysztof
Olchowik Kamil
Olak Mariusz
Oraniec Szymon
Obarzanek Piotr
Sobieraj Paweł
Sobaszek Marcin
Tużnik Mirosław
Wolski Marcin
Zychowicz Rafał
Zygmunt August

 

Absolwenci Technikum Elektrycznego B w Ożarowie 
Rok szkolny 2001/02
Wychowawca: mgr Jerzy Lulin


Adamski Marcin
Bańcer Rafał
Cichoń Michał
Czerwik Emil
Dulny Tomasz
Gad Marcin
Gębusia Karol
Głąb Tomasz
Jaślan Michał
Korzeń Stanisław
Łabudziński Łukasz
Machowski Wojciech
Marzec Artur
Masternak Rafał
Michalec Wojciech
Ordelewski Norbert
Piliński Kamil
Stachura Paweł
Stawiarski Marcin
Szymczyk Marcin
Warsiński Rafał
Wójcik Łukasz
Zięba Dariusz

 

Absolwenci Technikum Elektrycznego TZ w Ożarowie 
Rok szkolny 2000/01
Wychowawca: mgr Krzysztof Płatek


Baran Grzegorz
Bera Andrzej
Bobrowski Marcin
Bochniak Marcin
Czajkowski Dariusz
Galara Rafał
Goraj Rafał
Górecki Jacek
Kasiński Rafał
Kozieł Sebastian
Kurpias Łukasz
Łata Zbigniew
Mikulski Rafał
Nowak Rmigiusz
Obratański Michał
Płeszka Paweł
Religa Rafał
Rolecki Tomasz
Sadowski Krzysztof
Skrok Paweł
Słapek Artur
Szymczuch Piotr
Utnik Sylwester
Wydrzycki Jarosław

 

Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej
Ślusarz/spawacz
Rok szkolny 2000/2001
Wychowawca: Marian Kowal
 
Bidziński Sebastian
Buglewski Jacek
Bukała Artur
Bukała Rafał
Czarnecki Piotr
Dzioba Leszek
Grek Artur
Grzesiak Marcin
Halat Paweł
Halat Tomasz
Kontur Krzysztof
Kosowski Piotr
Kwiatkowski Łukasz
Kwiecień Paweł
Kwiecień Piotr
Kwieciński Michał
Larkowski Artur
Olszański Michał
Osiński Szczepan
Radomski Sylwester
Snopek Grzegorz
Stankiewicz Kamil
Śmieszek Krzysztof
Świder Mariusz
Utnik Andrzej
Walczyk Artur
Wójcik Maciej
Ziętkowski Piotr
 
 
Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej
Wielozawodowa
Rok szkolny 2000/2001
Wychowawca: Barbara Wróbel
 
Biały Piotr
Drabowicz Aneta
Gierczak Sebastian
Kawecka Monika
Karwacki Marcin
Kołodziejczyk Patrycja
Kończyk Sylwia
Kroczek Anna
Kroczek Kinga
Kroczek Żaneta
Kulpa Ryszard
Kurasiński Wojciech
Leśniak Iwona
Likos Grzegorz
Lubelczyk Mariusz
Mazur Piotr
Niklewicz Małgorzata
Okoniewska Marta
Okoniewska Monika
Otręba Anna
Prokop Agnieszka
Rutkowska Iwona
Seweryński Jacek
Stankiewicz Aneta
Wojdan Renata
Wrona Izabela
Wróblewski Marcin
 
 
Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej
Elektromechanik maszyn i urządzeń elektrycznych - A
Rok szkolny 2000/2001
Wychowawca: Robert Ćwintal
 
Adamski Łukasz
Bawoł Krzysztof
Biernat Przemysław
Binkiewicz Krzysztof
Błajszczak Kamil
Jach Damian
Kozakiewicz Grzegorz
Krawiec Marek
Kwieciński Marcin
Maik Maciej
Małach Krzysztof
Maruszczak Szczepan
Mazur Tomasz
Medaj Grzegorz
Markiel Michał
Mizera Daniel
Młodożeniec Kamil
Pałka Mariusz
Pankiewicz Piotr
Piekarski Konrad
Sadkowski Krystian
Słowik Wojciech
Staszewski Sylwester
Stefański Krzysztof
Urlych Grzegorz
 
 
Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej
Elektromechanik maszyn i urządzeń elektrycznych - B
Rok szkolny 2000/2001
Wychowawca: Ewa Gębora/Blandyna Knieć
 
Baran Paweł
Bąk Paweł
Biernat Przemysław
Cieszkowski Wojciech
Drzymalski Sebastian
Górecki Marcin
Jasieński Łukasz
Jaślan Mariusz
Kalembasa Krzysztof
Kwiatkowski Karol
Lewdorowicz Konrad
Luty Katarzyna
Luty Marcin
Łabudziński Piotr
Nosal Damian
Płowy Konrad
Pora Krzysztof
Ruszkiewicz Piotr
Saracen Sławomir
Skóra Michał
Sobczyk Jacek
Styczeń Sczepan
Szafraniec Katarzyna
Tereba Tomasz
Tłuścik Paweł
Ulrych Maciej
Wiśniewski Paweł
facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2018 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect