Absolwenci Liceum Ogólnokształcącego
Rok szkolny 2006/2007
Wychowawca: Janusz Czuba
 
Adamski Łukasz
Adamski Paweł
Bąk Kinga
Bernat Ewelina
Bidzińska Ewelina
Czapczyński Szymon
Gadowski Tomasz
Gajek Katarzyna
Gałus Katarzyna
Kaczmarczyk Katarzyna
Kaptur Małgorzata
Karaś Ewelina
Kocjan Agnieszka
Konieczna Patrycja
Kościołek Edyta
Kowalczyk Ewelina
Król Sylwester
Krzepisz Beata
Kulpa Aneta
Mianowana Ewelina
Mikołajczyk Kamil
Musiał Justyna
Papaj Rafał
Rybus Jakub
Rzepka Katarzyna
Skwara Katarzyna
Stawiarska Magdalena
Stawiarska Małgorzata
Szydełko Ilona
Szymczyk Marcin
Szymonik Łukasz
Tereba Magdalena
Tkaczyk Karina
Węgrzyn Maja
Wilczyńska Anna
Wróbel Karolina
Zdyb Wioleta
Żurawska Monika

 

  
Absolwenci Technikum „A”- elektronika ogólna
Rok szkolny 2006/2007
Wychowawca: Elżbieta Mendyk
 
 
Mizera Marcin
Antoł Łukasz
Bańka Szymon
Biesiada Michał
Biesiada Piotr
Binkiewicz Piotr
Cieślik Piotr
Cheba Grzegorz
Dusza Mateusz
Jesionek Adrian
Komola Grzegorz
Kowaleczko Szymon
Łapiński Łukasz
Mazur Tomasz
Mazuryk Krzysztof
Mistrzyk Paweł
Mroczek Marcin
Potocki Mariusz
Poziomek Piotr
Rutkowski Marcin
Sawicki Tomasz
Stępniewski  Radosław
Szewczyk Radosław
Szydłowski Rafał
Targowski Emil
Wajrak Paweł
 

 

Absolwenci Technikum „B”
Rok szkolny 2006/2007
Wychowawca: Wojciech Majcher
 
 
 
Żurawski Mariusz
Żelazny Daniel
Zając Krzysztof
Wójcik Szymon
Susfał Łukasz
Stawiarz Marcin
StawiarskiTomasz
Skolarczyk Bartłomiej
Ryba Zbigniew
Religa Arkadiusz
Pasiek Marcin
Ornoch Dominik
Kwiatkowski Grzegorz
Krzak Sławomir
Kucharczyk Wojciech
Krakowiak Rafał
Kozłowski Mariusz
Kozakiewicz Tomasz
Kowaliński Krzysztof
Jaworski Kamil
Halat Mariusz
Gagat Sławomir
Chmielewski Marcin
Kolasiński Sławomir
Wilk Rafał
Paniec Stanisław
Błajszczak Sebastian

 

Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej
Rok szkolny 2006/2007
Wychowawca: Marian Kowal
 
 
 
Bańczerowski Marcin
Bańka Damian
Bera Beata
Binkiewicz Piotr
Cierpisz Damian
Godlewski Marcin
Guz Ewelina
Kołtun Paweł
Kozak Rafał
Lichota Rafał
Mańkowski Mariusz
Mańkowski Piotr
Misztal Łukasz
Nawojski Krzysztof
Otręba Damian
Persona Tomasz
Piszczela Paweł
Rejowska Sylwia
Socha Krzysztof
Socha Urszula
Stańczak Piotr
Szumla Krzysztof
Szumski Łukasz
Waga Roman
Walczak Marcin
Walczyk Dawid
Wiśniewska Paulina
Zdybski Paweł
Zięba Anna
Żyła Przemysław
facebook_page_plugin

Online

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Polub nas

fb

Copyright © 2018 ZS Ożarów im Marii Skłodowskiej-Curie. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect