Lista przyjętych uczniów do klas pierwszych w roku szkolnym 2021/2022

Lista przyjętych uczniów do klas pierwszych w roku szkolnym 2021/2022

Liceum Ogólnokształcące

  1. Budzeń Paulina
  2. Buhaienko Viktoriia
  3. Grudzień Alicja Zdzisława
  4. Huk Khrystyna
  5. Kaczmarska Izabella
  6. Kasińska Maja  
  7. Kawałek Magdalena
  8. Kudłacz Maja
  9. Okolichna Sofiia
  10. Osiadło Oliwia Zofia
  11. Piłat Wiktoria
  12. Potrząsaj Maja
  13. Rutkowska Gabriela
  14. Salamakho Arina
  15. Skrzyńska Aleksandra
  16. Wesołowska Aleksandra Sylwia
  17. Żabicka Natalia

Technikum Mechatroniczne

  1. Bucior Adam
  2. Chystiak Denys
  3. Czeczot Kacper
  4. Gunia Miłosz
  5. Hordiy Anokhin
  6. Krolivets Maksym
  7. Lys Andrii
  8. Paluch Mateusz
  9. Petraiko Ostap
  10. Wolszczakowski Karol
  11. Zdyb Filip

Technikum informatyczne

  1. Bakalarski Jakub Maciej
  2. Bartilotta Daniel
  3. Brzozowski Szymon
  4. Czuba Jan
  5. Gaweł Mateusz
  6. Głodek Karol
  7. Jarocha Albert Longin
  8. Khomenko Andrii
  9. Kolasa Oliver Kacper
  10. Kołacz Kacper Bartłomiej
  11. Kowalczyk Jakub
  12. Krakowiak Jakub
  13. Krawiec Jakub
  14. Pierzchała Kacper Stanisław
  15. Pietrzak Michał
  16. Rod Rostyslav
  17. Skrzyńska Amelia
  18. Snopek Bartosz
  19. Stawiarski Patryk
  20. Stefański Jakub
  21. Suwara Adrian Krystian
  22. Szafraniec Mateusz
  23. Vashkilevich Vadzim
  24. Wieczorek Brajan
  25. Wolski Jakub
  26. Wywiura Piotr
  27. Zając Eryk
  28. Zieliński Paweł
  29. Żak Antoni

Technik fotografii i multimediów

  1. Bazzubava Karyna
  2. Danylenko Yelyzaveta
  3. Dziarmaga Natalia
  4. Kobyrynka Anastasiia
  5. Korobkina Iryna
  6. Makahonova Alina
  7. Myha Valeriia
  8. Pojedynkov Rostyslav
  9. Polak Klaudia
  10. Sambikina Anastasiya
  11. Stoltz Wiktoria
  12. Vasylyshyn Marta
  13. Wróbel Dominik
  14. Zaliska Kateryna

Branżowa Szkoła I Stopnia

  1. Andrachiewicz Wiktoria
  2. Arasimowicz Kamil
  3. Bajórska Patrycja
  4. Balawander Krystian
  5. Czyżewski Mikołaj
  6. Goluch Kacper
  7. Górczak Łukasz
  8. Jurasz Mateusz
  9. Kacprzykowski Robert
  10. Kaczmarska Amelia
  11. Larkowska Aleksandra
  12. Lipska Karolina
  13. Maćkowiak Grzegorz
  14. Mazur Tomasz Damian
  15. Michta Konrad
  16. Nogaj Piotr
  17.  Pokrzywa Adrian
  18. Przyrodzka Paulina
  19. Sałapski Alan
  20. Sitarski Jakub
  21. Sławek Dawid 
  22. Słowiakowski Kacper
  23. Stankiewicz Rafał
  24. Szydłowski Mateusz
  25. Śliwka  Kamila
  26. Śliwka Mateusz
  27. Tarajło Kacper
  28. Wojtal Robert
  29. Wójcicki Kacper
  30. Zawadzki Mateusz
Skip to content